Ochrana značek

 

O škodách způsobených falešnými napodobeninami značkových produktů se hovoří často. Méně často se hovoří o možnostech obrany.  Výrobce může rozběhnout nákladnou informační kampaň, může vybudovat systém registrace jednotlivých kusů a sledovat jejich pohyb po světě nebo může na výrobek umístit ochranný prvek, který nelze okopírovat a je jasně rozpoznatelný. 
Od toho je tu společnost OPTAGLIO. Máme za sebou dlouhou řadu projektů, které pomohly vytlačit padělatele z trhu a navýšit výnosy prémiového výrobce. Jakožto dodavatel těch nejpokročilejších optických bezpečnostních prvků jsme oslovováni zejména tam, kde se jedná o drahé produkty, velmi cennou značku nebo tam, kde by záměna mohlo ohrozit zdraví či život. 
Zákazníci oceňují zejména naši schopnost:

O škodách způsobených falešnými napodobeninami značkových produktů se hovoří často. Méně často se hovoří o možnostech obrany.  Výrobce může rozběhnout nákladnou informační kampaň, může vybudovat systém registrace jednotlivých kusů a sledovat jejich pohyb po světě nebo může na výrobek umístit ochranný prvek.

Takový ochranný prvek musí splnit následující podmínky.

·         Neautorizované napodobení je nemožné nebo extrémně náročné.

·         Zákazník dokáže snadno rozpoznat, zda se jedná o originál nebo podvrh.

·         Řešení je graficky vyspělé a výtvarně zajímavé.

·         Ochranný prvek nemůže být vyjmut a přemístěn

·         Cena řešení odpovídá situaci a hodnotě chráněného aktiva.

Společnost OPTAGLIO má za sebou dlouhou řadu projektů, které pomohly vytlačit padělatele z trhu a navýšit výnosy prémiového výrobce. Jakožto dodavatel těch nejpokročilejších optických bezpečnostních prvků jsme oslovováni zejména tam, kde se jedná o exkluzivní produkty, velmi cennou značku nebo tam, kde by záměna mohlo ohrozit zdraví či život.

 

 

 

 

 

Zákazníci oceňují, že naše bezpečnostní prvky plně vyhovují všem výše uvedeným podmínkám, ale že také dokážeme začlenit naše technologie do výrobního procesu. Podporujeme i možnost, aby zákazník hologramy lisoval a aplikoval vlastními silami.

·         ZVYŠTE TECHNOLOGICKÝ NÁSKOK PŔED PADĚLATELI APLIKACÍ MIKROHOLOGRAMŮ

·         HOLOGRAFICKÉ PROUŽKY PRO PLNOU BEZPEČNOST ZA CENU NÁKLADŮ

·         HOLOGRAFICKÁ PŘEKRYVNÁ FÓLIE: OCHRANA NATIŠTĚNÉ INFORMACE

·         HOLOGRAFICKÉ SAMOLEPKY: LUXUSNÍ VZHLED, VYSOKÁ BEZPEČNOST

·         BEZPEČNOSTNÍ TISK: PODPORA FORENZE A STROJOVÉHO ČTENÍ

·         SPECIÁLNÍ VIZUÁLNÍ EFEKTY PRO ORIGINÁLNÍ A NENAPODOBITELNÝ VZHLED

 

 

ZPĚT DO SEKCE ŘEŠENÍ