Překryvná fólie pro plastové karty

V ideálním světě by byl každý hologram integrální součástí karty, jako je tomu při využití některého produktu z rodiny OVMash™. Jenže jsou situace, kdy to není možné. Třeba u karet, které nejsou vyrobeny z polykarbonátu, ale z PVC.  Nebo tam, kde je výroba karty, včetně personalizačních údajů, finalizována v místní kanceláři.

Není tedy možné vrstvu s hologramy laminovat do karty. Přitom ale zůstává požadavek trvanlivosti, neoddělitelnosti a destrukce hologramu při každém pokusu o vyjmutí.

Společnost Optaglio v takových případech nabízí vysoce bezpečné a snadno aplikovatelné řešení – holografickou překrytnou fólii. Jedná se o extrémně tenkou vrstvu, jejíž vnitřní strana obsahuje hologramy a která je přelepena přes povrch karty. Jakmile je jednou nalepena, ztrácí celistvost tak, že se při každém pokusu o sloupnutí rozpadá. 

Máme osvědčená řešení pro všechny typy plastových karet.

Nasazení holografické překryvné fólie přináší, mimo jiné, následující výhody:

TRVANLIVOST.  I když je překryvná vrstva velmi tenká a není schopna samostatné existence, je natolik odolná vůči otěru i povětrnostním vlivům, že je odolnější než samotná karta.

NEZMĚNITELNOST OBSAHU POD PŘEKRYVNOU FÓLIÍ.

APLIKACE NA JAKÝKOLIV DESIGN. Holografická fólie může být plně transparentní (včetně hologramů) nebo může obsahovat metalické hologramy umístěné tak, aby nenarušily čitelnost obsahu karty. 

DALŠÍ INFORMACE

ZPĚT DO SEKCE PRODUKTY